Ważne - Komunikat Zarządu FPZ dla członków (aneksy) - w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Ważne - Komunikat Zarządu FPZ dla członków (aneksy) - w części kodowanej serwisu FPZ oraz w mailach Ważne - Komunikat Zarządu FPZ dla członków (aneksy) - w części kodowanej serwisu FPZ oraz w mailach
Prezes Porozumienia Zielonogórskiego na Liście Stu 2019
Federacja PZ, 2020-02-29 00:07:58

Prezes Porozumienia Zielonogórskiego Jacek Krajewski ponownie znalazł się na Liście Stu „Pulsu Medycyny” w kategorii najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia.

Redakcja ogłosiła wyniki tegorocznego plebiscytu 27 lutego br.

Redakcja „Pulsu Medycyny” od 17 lat wyróżnia osoby, które mają szczególny wpływ na rozwój polskiej medycyny, a od pięciu lat także tych, którzy przyczyniają się do poprawy systemu ochrony zdrowia w Polsce. W tej drugiej kategorii prezes Porozumienia Zielonogórskiego był wyróżniany wielokrotnie w poprzednich latach.
Jury, złożone z wybitnych ekspertów, oceniało kandydatów w trzech kategoriach: osiągnięcia i dokonania w 2019 roku, reputacja zawodowa i wpływy w środowisku oraz siła publicznego oddziaływania.
Za osobę najbardziej wpływową w polskiej medycynie w 2019 r. jury uznało prof. Mirosława Ząbka – kierownika Kliniki Neurochirurgii z Interwencyjnym Centrum Neuroterapii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Na pierwszym miejscu wśród osób mających największy wpływ na system ochrony zdrowia w ubiegłym roku jury po raz kolejny uznało ministra zdrowia prof. Łukasza Szumowskiego.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT