Zakres danych pacjenta w dokumentacji medycznej kompleksowa informacja w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Udostępniamy dla Państwa platformę, dzięki której już teraz mogą Państwo przystępować do Kodeksu RODO info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Udostępniamy dla Państwa platformę, dzięki której już teraz mogą Państwo przystępować do Kodeksu RODO info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach.
Osiągnięto porozumienie w sprawie kontraktowania w POZ
Federacja PZ, 2019-12-20 23:05:20

W piątek 20.12.2019 r. Zespół Negocjacyjny Federacji Porozumienie Zielonogórskie odbył kolejną turę rozmów na temat warunków kontraktowania świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej na rok 2020.

W spotkaniu uczestniczyli Janusz Cieszyński - Podsekretarz Stanu reprezentujący Ministra Zdrowia i Adam Niedzielski - Prezes NFZ. Atmosfera spotkania była dobra i strony uzyskały porozumienie. Przedstawiciele Federacji uzgodnili zasady funkcjonowania podmiotów POZ na rok 2020, które pozwalają na ich niezakłóconą pracę. Jest to dobra informacja zarówno dla naszych pacjentów, jak i dla wszystkich świadczeniodawców POZ w Polsce.

Jacek Krajewski
Marek Twardowski
Tomasz Zieliński
Marek Sobolewski
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT