Praktyki, staże i wolontariaty, a RODO - info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Udostępniamy dla Państwa platformę, dzięki której już teraz mogą Państwo przystępować do Kodeksu RODO info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. KOMUNIKAT STANDARD OCHRONY MAŁOLETNICH info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach.
Zapis webinaru dotyczącego standardów ochrony małoletnich
Biuro Federacji PZ, 2024-05-31 12:53:00

Zapraszamy członków Porozumienia Zielonogórskiego prowadzących działalność leczniczą, których pacjentami są dzieci, a także osoby wyznaczone do opracowania i wdrożenia standardów ochrony małoletnich w tych podmiotach, do obejrzenia zapisu webinaru poświęconego tej tematyce.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, która specjalizuje się w obszarze ochrony dzieci przed przemocą. W trakcie webinaru eksperci fundacji omawiają kontekst powstania ustawy o ochronie dzieci oraz wymogi ustawowe. Wyjaśniają także, co oznacza dla placówek medycznych zapisane w ustawie „dostosowanie standardów do specyfiki podmiotu”. Przedstawią również przykładowy dokument wprowadzający standardy w placówce.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu!

Link:
https://youtu.be/-NmO3ifDm4Q?si=-9CBzpx-3T8hISjv
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT