Ważne - Komunikat Zarządu FPZ dla członków (aneksy) - w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Ważne - Komunikat Zarządu FPZ dla członków (aneksy) - w części kodowanej serwisu FPZ oraz w mailach Ważne - Komunikat Zarządu FPZ dla członków (aneksy) - w części kodowanej serwisu FPZ oraz w mailach
Profilaktyka po lubelsku
Federacja PZ, 2016-09-12 14:03:38

Lekarze rodzinni zrzeszeni w Lubelskim Związku Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców zapraszają na bezpłatnie badania morfologii krwi oraz rejestrację dawców komórek macierzystych szpiku.

Badania prowadzone będą 22 września z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Przewlekłej Białaczki Szpikowej i w ramach akcji PROFILAKTYKA PO LUBELSKU.

W tym dniu 140 przychodni na terenie województwa lubelskiego od 08.00 do 13.00 wykonają bezpłatnie badania morfologii krwi wszystkim swoim pacjentom, którzy w tym celu się zgłoszą . Przewidziana jest akcja informacyjna o potrzebie i zasadach transplantacji komórek macierzystych szpiku. Od 08. do 18.00 będzie także odbywała się rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku. Akcja odbywa się po raz drugi. W ubiegłym roku została bardzo pozytywnie odebrana przez pacjentów.

Szanowni Państwo,
13 września w siedzibie Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców w Lublinie, ul. Kruczkowskiego 14, o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie prasowe, podczas którego przekażemy wszystkie szczegóły akcji. Gdyby byli Państwo zainteresowani tematem i wzięciem udziału w spotkaniu prasowym bardzo proszę o kontakt.

z poważaniem
lek. Małgorzata Stokowska-Wojda
tel. 509 619 502
Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych – Pracodawców

http://www.facebook.com/lzlrp/
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT